• Duvar Tipi Klimalar
  • Multi Klimalar
  • Profesyonel Seri Klimalar
  • VRF Sistemleri
  • Isı Pompası
  • Havalandırma Sistemleri
  • Güneş Enerji Sistemleri (GES)
  • Elektrikli Araç Şarj İstasyonu
BUZDOLABI

Duvar Tipi Klimalar

Dünya markası duvar tipi klimalar göz alıcı güzellikteki modern tasarımları, kendine hayran bırakan özellikleri ve yüksek enerji verimliliğiyle 4 mevsim konfor sunuyor.

Kataloglar

Multi Klimalar

İklimsa, birden fazla ortamda iklimlendirmenin gerektiği durumlarda multi klima seçenekleriyle çözüm üretiyor.

Kataloglar

Profesyonel Seri Klimalar

İklimsa, profesyonel seri klimalar ile iş yerlerinize dört mevsim profesyonel çözümler sunuyor.

Kataloglar

VRF Sistemleri

VRF sistemleri, mahallerin değişen ısıtma ve soğutma kapasite ihtiyaçlarına göre soğutucu akışkan debisinin değişimi prensibini esas alarak çalışan iklimlendirme cihazlarıdır. İklimsa, VRF sistemlerinde Sigma ve Samsung markalarıyla hizmet vermektedir.

Kataloglar

Isı Pompası

Yaşam alanlarınızdaki ısıtma ve soğutma işlemlerinin yanında sıcak su kullanımına da imkan tanıyan ısı pompaları, sağladığı enerji tasarrufuyla doğa dostu ve ekonomik bir konfor sunuyor.

Katalog

Havalandırma Sistemleri

İklimsa havalandırma sistemleri, iç ortam hava kalitesini en ideal düzeye çıkararak konforun yanında yüksek enerji tasarrufu da sağlar.

Kataloglar

Güneş Enerji Sistemleri (GES)

İklimsa Fotovoltaik Güneş Enerjisi sektöründe fabrikalardan, konutlara ve alışveriş merkezlerine, iş merkezlerinden otellere kadar her ölçekte proje için anahtar teslim hizmet sunar.

Katalog

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

İklimsa, elektrikli araç piyasasındaki her araçla uyumlu, tak çalıştır biçiminde kullanım kolaylığı sunan, 1 ve 3 faz arasında otomatik geçiş sağlayan, harici adapter setiyle sanayi tipi ya da ev tipi kullanımlarda sorunsuz çalışan, Avrupa menşeli AC araç şarj istasyonu Wattpilot Go 22 J ile hizmet vermektedir.

Katalog

Buzdolabı

Hibrit soğutma sistemi ve plasmacluster iyon sistemi sayesinde gıdalarınızı uzun süre taze tutan Sharp buzdolabı, yiyeceklerinizin tazeliğini korur.

Katalog